Uwielbiamy jeść a konkretnie uwielbiamy jeść dobrze i zdrowo.

Stąd nasz pomysł na Feel Good Food!

Dotąd, jeśli chcieliście zjeść pyszne jedzenie z Waszego ulubionego food trucka musieliście na niego polować w weekendy na różnych festiwalach, piknikach, zlotach a i tak nie byliście pewni czy tam gdzie się udacie faktycznie będzie na Was czekał. Ponadto polowania na dobre jedzenie mogliście uskuteczniać z reguły tylko i wyłącznie w czasie weekendu.

A co w tygodniu? Co w czasie i miejscu pracy? Co jeśli na ofertę Pana Kanapki już nie możecie patrzeć a kantyna w Waszym biurowcu jednak nie przypadła Wam do gustu?

W serwisie znajdziecie informacje o food truckach, które z nami współpracują, ich menu, promocjach, ofertach specjalnych oraz lokalizacjach, w których jesteśmy obecni.

Mobilna gastronomia

  • Dla Klientów, pracowników i na Twojej imprezie

  • Tylko najlepsze foodtrucki z całej Polski

  • Koniec monotonii gastronomicznej w biurze, na festiwalu i na imprezie

  • Zawsze urozmaicony jadłospis i tylko świeże produkty

  • Szybki i smaczny posiłek na świeżym powietrzu

  • Obsługujemy eventy firmowe, biura, strefy kibica, imprezy masowe, akcje promocyjne

W Feel Good Food współpracujemy z najlepszymi foodtruckiami działającymi na polskim rynku. Wielu z nich otrzymało liczne nagrody I wyróżnienia w plebiscytach kulinarnych.

To co możemy zagwarantować to jakość i różnorodność. Dysponujemy kuchniami od meksykańskiej, amerykańskiej czy kubańskiej, przez różnorodne kuchnie europejskie do azjatyckich takich jak japońska, koreańska czy tajska. Mamy również ofertę dla wegetarian i wegan, a dla łasuchów na słodko.

Jesteśmy mobilni – przyjedziemy wszędzie!