Oryginalny pomysł na imprezę firmową!

Myślisz o tym, aby w oryginalny sposób urozmaicić swoją imprezę firmową, event promocyjny czy piknik? Z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta: food truck na wynajem to znakomity pomysł na urozmaicenie każdego spotkania! Jesteśmy mobilni – działamy nie tylko w Warszawie. Przyjeżdżamy wszędzie, gdzie panuje głód dobrej zabawy i najlepszych kuchni świata!

Nie tylko wynajmiesz u nas wóz, ale także otrzymasz od nas profesjonalną i co najważniejsze, obsługę gastronomiczną na najwyższym poziomie. Zapewnimy smaczny i szybki posiłek na świeżym powietrzu przygotowany ze znakomitych produktów. Smak Indii czy Meksyku? Kuchnia włoska, a może amerykańska? Wynajmiemy food truck na imprezę lub event tematyczny, skupiony na kulturze i kuchni wybranego zakątka świata. Współpracujemy z najlepszymi w branży, stawiając na różnorodność i jakość.

Feel Good Food to przede wszystkim:
– pełna gastronomiczna obsługa imprez, eventów, wydarzeń firmowych, zlotów, pikników miejskich i tematycznych,
– catering na plany filmowe i reklamowe, targi oraz spotkania promocyjne,
– prezentacje produktów i organizacja eventów,
– pikniki tematyczne prezentujące kuchnie i kulturę z różnych zakątków świata,
– bogata oferta vege fit i Slow Food,
– pełna obsługa i wsparcie marketingowe – od kreacji po realizację,
– zawsze urozmaicony jadłospis i tylko świeże produkty z najlepszych food trucków w Polsce!

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu: biuro@feelgoodfood.pl. Dzięki nam stworzysz wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości: smacznie, oryginalnie, zdrowo!