W naszych food truckach mogą Państwo realizować dofinansowania do posiłków dla swoich pracowników. Mamy przygotowanych kilka rozwiązań, tak aby dofinansowanie było sprawnie realizowane i dostosowane do warunków panujących w firmie.

1. Karty Lunchowe
To jedna z najprostszych możliwości realizacji dofinansowania do posiłków w firmie. Jeżeli w Państwa firmie pracownicy maja dostępne karty lunchowe to bez problemu mogą skorzystać z oferty naszych food trucków, standardowo płacąc tą kartą.

2. Dofinansowanie kwotowe
Jeżeli firma chciałby jednorazowo, lub regularnie korzystać z oferty lunchowej z food trucków finansowanej przez firmę jest to również możliwe. Posiłki wydawane są na podstawie voucherów/kuponów natomiast na koniec realizacji bądź ustalonego okresu rozliczeniowego wystawiana jest zbiorcza faktura za posiłki dla pracowników. W tym wypadku dofinansowanie może być całościowe, lub też dowolną kwotą jaka będzie ustalona z pracodawcą.

3. Dofinansowania za pośrednictwem kodów elektronicznych
Mamy możliwość realizowania dofinansowań pracowniczych bądź rabatów dla pracowników za pośrednictwem kodów elektronicznych. Kody mogą być indywidualne dla każdego pracownika lub może być jeden kod ograniczony ilościowo bądź czasowo. Pracownik z dostępnym kodem udaję się do jednego z food trucków, gdzie za pośrednictwem specjalnej aplikacji dostępnej w food trucku jest weryfikowany i realizowany. Kody mogą być zarówno zniżkowe z określonym procentem jak i na określoną kwotę.

4. Dofinansowania elektroniczne
Pracownicy swoje dofinansowanie na posiłki mogą również realizować za pośrednictwem zamówień elektronicznych dostępnych przez naszą stronę internetową. Każdy z pracowników przy zamówieniu przez internet wpisuje wcześniej otrzymany kod, który odpowiada wcześniej ustalonemu dofinansowaniu. Jeżeli posiłek jest gotowy, pracownik otrzyma powiadomienie na maila lub za pośrednictwem sms. Kody mogą być wcześniej zakupione przez pracodawcę lub rozliczone po realizacji.